Partneři české účasti na EXPO 2020 & odkazy

Partneři pavilonu

Pilsner Urquell

www.pilsnerurquell.com

Psal se rok 1842 a Josef Groll, sládek pivovaru v Plzni, světu představil první zlatý ležák „plzeňského typu“ a tím navždy změnil historii piva.

Od té doby se Pilsner Urquell stále vaří v tom stejném pivovaru, za použití původního receptu i ingrediencí, aby se zachovala jeho vynikající chuť. Plzeňský pivovar je nyní součástí Asahi Breweries Europe Group, evropské odnože Asahi Group Holdings, která působí v České republice, Slovensku, Polsku, Itálii, Rumunsku, Maďarsku a Nizozemsku. Asahi v Evropě spravuje 15 pivovarů, které ročně vyprodukují 44 milionů hektolitrů piva.

+ více informací

Partneři vystavovatelé

Partneři stálé expozice

Galerie Kroupa

www.galeriekroupa.cz

Galerie Kroupa byla založena v roce 2004 v Litomyšli. Obchoduje s uměleckými předměty, převážně obrazy, od 19. století do současnosti. Pořádá autorské a tematické prodejní výstavy ve svých galeriích v Litomyšli a v Praze.

LASVIT

www.lasvit.com

LASVIT je česká sklářská a designérská společnost, která se zaměřuje na světelné instalace na zakázku a kolekce svítidel, nápojového a dekorativního skla.

Skleněné instalace společnosti jsou k vidění v hotelích či komerčních prostorách ale i na jachtách a v rezidencích po celém světě. Pod vedením kreativního ředitele a známého českého designéra Maxima Velčovského, získal LASVIT prestižní cenu Milano Design Award 2018 přezdívanou „designový Oscar“.

+ více informací

Fillamentum

fillamentum.com

Fillamentum je výrobce 3D tiskových filamentů a řadí se mezi světovou špičku ve svém oboru.

Fillamentum se pyšní vývojem inovativních materiálů, nabízí na míru vytvořená řešení dle požadavků svých zákazníků. V portfoliu značky naleznete stálice jako jsou flexibilní materiály, filamenty posilněné karbonovými vlákny či aramidovými vlákny, tisknutelný polyvinylchlorid či polypropylen. Fillamentum se zaměřuje na vývoj udržitelných materiálů a představuje nový NonOilen, první 100% biologicky rozložitelný filament na světě.

+ více informací

Fenix Group

www.fenixgroup.cz

Obchodní skupina Fenix vznikla v roce 1990 jako jedna z prvních soukromých společností v ČR. Zakládajícím členem byla výrobní společnost Fenix s.r.o. a prvními produkty, které společnost vyráběla, byly sálavé topné panely ECOSUN.

V současné době je holding tvořen jedenácti společnostmi, z nichž 7 má sídlo mimo území ČR a je jedním z největších evropských výrobců elektrických topných systémů. Své produkty vyváží již do více než 70 zemí, ležících na 4 světových kontinentech.

+ více informací

IQS Group

www.iqsgroup.cz

IQS Group s.r.o. je vědecko-výzkumná a výrobní společnost zaměřená na řízené nanostruktury.

Zavádíme inovativní koncepty a produkty do celé řady odvětví od bezpečnostní ochrany proti padělání zboží a vládních dokumentů (bankovky, občanské průkazy, pasy, kolky atd.), přes nanooptiku pro osvětlení, až po nové materiály a zdravotnictví. IQS Group vybudovala významnou výzkumnou infrastrukturu, vlastní více než 20 patentů a disponuje rozsáhlou výrobní kapacitou.

+ více informací

Photon Systems Instruments

psi.cz

PSI je česká společnost založená v roce 1994, která se specializuje na vývoj a výrobu nejmodernějších přístrojů pro rostlinné a řasové biotechnologie.

S vědeckými spolupracovníky, instalacemi a zařízeními po celém světě i na oběžné dráze Země, nabízí společnost PSI neustále se rozšiřující portfolio vysoce specializovaných výzkumných aplikací počínaje jednotlivými organelami až po celé populace stromů a od přesně řízeného laboratorního prostředí až po drsné polní podmínky.

+ více informací

Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i.

mbucas.cz

Mikrobiologický ústav Akademie věd ČR je největší vědecké pracoviště v České republice zaměřené na fyziologii, buněčnou a molekulární biologii a ekologii různých mikroorganizmů.

Centrum řasových biotechnologií Algatech v Třeboni je detašovaným pracovištěm Mikrobiologického ústavu Akademie věd ČR. Zabývá se praktickým využitím řas, sinic a fotosyntetických bakterií v potravinářském a krmivářském průmyslu, v humánní i veterinární medicíně a zkoumá jejich využití jako zdroje obnovitelné energie a paliv.

+ více informací

Crystal Caviar

www.crystalcaviar.eu

Společnost Crystal Caviar je českým výrobcem lustrů a skleněných soch pro soukromé jachty, luxusní hotely a soukromé residence.

Produkty firmy zahrnují unikátní lustry, skleněné sochy od předních českých a zahraničních umělců, skleněné obložení a speciální obklady ze skla. Naše produkty jsme již dodali na většinu největších soukromých jachet světa. Také vyrábíme unikátní skleněné plastiky pro význačné umělce jako je například Jaroslav Prošek a Vlastimil Beránek.

+ více informací

Prusa Research

www.prusa3d.com

Prusa Research je 3D tiskařskou společností sídlící v Praze. Byla založena v roce 2012 Josefem Průšou, jedním z hlavních vývojářů open-source projektu RepRap, jako malý startup a tým postupně vyrostl na více než 400 lidí.

Design Prusa i3 je nejpoužívanější 3D tiskárnou na světě. Měsíčně odešleme přes 6000 3D tiskáren Original Prusa do 160 zemí světa přímo z Prahy. Naše MK3/S je nejlepší 3D tiskárnou roku 2018 a 2019 podle amerického časopisu MAKE a nejlepší FFF tiskárnou podle ankety 3D˙Printing Industry Awards.

+ více informací

Lázně Darkov – rehabilitační centrum

www.laznedarkov.cz

Moderní a profesionální rehabilitační zařízení s odbornými zaměstnanci a moderním zdravotnickým vybavením.

Lázně Darkov jsou přední lázeňské a rehabilitační středisko v České republice. Lázně Darkov se specializují na náročnou rehabilitaci onemocnění pohybového a nervového systému, zejména traumatických a pooperačních stavů, nebo následků cévní mozkové příhody a mnoha dalších nemocí. Poskytovaná péče s více než 150 letou tradicí je založena na přírodním bohatství jodobromové vody s vysokým obsahem jódu, odborném personálu a nejnovější přístrojové technologii včetně robotických zařízení. Nabízíme příjemné místo k pobytu s širokou škálou služeb pro léčebnou rehabilitaci našich klientů.

+ více informací

Subfossil

subfossil.com

Jsme ryze českou společností realizující umělecké a designerské počiny z výjimečného materiálu, který představuje dřevo ze subfossilního dubu - materiálu starého přes 6000 let.

Přes své stáří si zachoval vlastnosti dřeva a navíc získal charakteristickou nenapodobitelnou barvu a kresbu, krom toho díky obsaženým minerálům má tento materiál naprosto výjimečnou trvanlivost. Vzorky tohoto dřeva dodáváme vědcům a muzeím z celého světa pro vědecké účely, mimo jiné i k získávání dat o změně klimatu. Jedním z cílů naší společnosti je hledání cest, jak prezentovat tento exkluzivní materiál široké veřejnosti, kterou tak můžeme seznámit nejen s historickým obdobím, ve kterém tyto duby rostly, ale třeba i vyvolat zážitek a vytvořit tak prostor k zamyšlení.

+ více informací

Nadace PPF

nadaceppf.cz

Děláme dobré projekty ještě lepšími. Cílem Nadace PPF je pomáhat těm, kteří svůj talent a úsilí věnují rozvoji české společnosti, spoluvytvářejí prostředí a podmínky pro její větší otevřenost.

Každý by měl přijmout svůj díl odpovědnosti za svět kolem sebe. Malá země, jako je Česko, potřebuje každý talent, který je ochoten pracovat na svém snu a vykročit do světa. Jejich cestě je třeba pomáhat, protože s ní rostou a sílí i mnozí další.

+ více informací

Greeen Tech

greeen.tech

GreeenTech se zabývá vývojem a výrobou hydroponických kontejnerů a modulárních pěstebních systémů od roku 2020, kdy společnost založili Dmitrij Lipovskij, Karolína Pumprová a Milan Souček.

Projekt vznikl s cílem umožnit lokální pěstování zeleniny, mikrobylinek a drobného ovoce kdekoli na světě, v jakýchkoli klimatických podmínkách. V souladu s touto vizí společnost vyvíjí vlastní IoT systém, přispívá k inovaci zemědělství a nastartování potravinové soběstačnosti. Součástí GreeenTech je městská farma HerbaFabrica, která ze svých dvou pražských poboček dodává čerstvé lokální mikrobylinky a zeleninu do restaurací a bister. Kromě toho také nabízí plodiny do firem a coworkingů jako zdravý firemní benefit v rámci služby HerbaShare.

+ více informací

DOX

www.dox.cz

Největší nezávislá instituce zaměřená na současné umění v ČR.

Výstavní prostory, multifunkční sál DOX+, Vzducholoď Gulliver, design shop, knihkupectví a Archiv výtvarného umění v pražských Holešovicích, se stal také příkladem špičkové současné architektury. Program překračující žánry, kde umění přetváří každodenní zkušenost. Prostor pro kritickou veřejnou diskuzi o zásadních tématech utvářející náš svět.

+ více informací

AVETON

www.aveton.cz

Společnost AVETON zajišťuje komplexní řešení prostorové a stavební akustiky, interiérového designu a audiovizuální techniky – od návrhu po realizaci.

Individuální přístup, bohaté zkušenosti i s těmi nejnáročnějšími projekty. Inovativní řešení podpořená vlastním výzkumem a vývojem jedinečných akustických materiálů.

+ více informací

Amplla

www.amplla.com

Amplla je nový producent estetických a ergonomických hasících přístrojů. Na dvě desítky inovací posouvají technickou úroveň oboru skokově kupředu.

Amplla, zaměřená na principiální design, nastavila nový standard a stvořila excelentní, inteligentní a luxusní produkt. Amplla a její lídr vizionář architekt Přemysl Kokeš mají za cíl změnit vnímání produktů, na které celý svět vývoje a designu zapomněl.

+ více informací

PETROF

www.petrof.cz

PETROF je významným evropským výrobcem akustických klavírů a pianin. Obchoduje na 5 kontinentech a vyváží do více než 65 zemí celého světa.

Od roku 1864, kdy Antonín Petrof postavil svůj první klavír, jsme pod značkou PETROF vyrobili zhruba 635 000 nástrojů a řadu dalších v rámci PETROF Brand Family. Naše piana jsou mezi hudebníky oblíbená především pro neobyčejně měkký, něžný, kulatý a romantický tón. Za desetiletí jejich výroby se mnohé změnilo, precizní ruční práce, pečlivý výběr materiálů a nezaměnitelný romantický zvuk však zůstává. Nástroje značky PETROF si zamilovalo nespočet slavných interpretů a významných osobností a představitelé páté generace dál s hrdostí pokračují v poctivém řemeslu a rodinné tradici.

+ více informací

Partneři rotační expozice

CzechTourism

www.visitczechrepublic.com

CzechTourism působí v oblasti cestovního ruchu jako proklientsky orientovaná marketingová agentura, jejímž hlavním posláním je propagace České republiky jako atraktivní turistické destinace na domácím i zahraničních trzích.

Mezi základní cíle agentury založené Ministerstvem pro místní rozvoj České republiky patří zejména posílení konkurenceschopnosti a prestiže značky „Česká republika“. Expozice CzechTourism na EXPO 2020 je věnována unikátním českým lázním.

+ více informací

Swiss Aqua Technologies

swatec.ch

Swiss Aqua Technologies AG (SAT), jejímž strategickým partnerem a majoritním vlastníkem je firma SIKO, je společnost se sídlem v Diepoldsau ve Švýcarsku s pobočkami na Slovensku a ČR.

Tvoří ji tým inženýrů a vědců zapojených do téměř dvou desetiletí trvajícího výzkumu a vývoje produktů s cílem zlepšit kvalitu vody, spořit vodu a využívat jejich vlastností. To vše s důrazem na pozitivní účinky na zdraví a životní prostředí. Výsledkem jsou revoluční inovace obsažené v jedinečných systémech Ion Polarization System (IPS) = fyzikální úprava vody, Optim Flush System (OFS) = úspora vody a Water Care System (WCS) = využití vlastností vody k náhradě externích zdrojů energie.

+ více informací

IQS Group

www.iqsgroup.cz

IQS Group s.r.o. je vědecko-výzkumná a výrobní společnost zaměřená na řízené nanostruktury.

Zavádíme inovativní koncepty a produkty do celé řady odvětví od bezpečnostní ochrany proti padělání zboží a vládních dokumentů (bankovky, občanské průkazy, pasy, kolky atd.), přes nanooptiku pro osvětlení, až po nové materiály a zdravotnictví. IQS Group vybudovala významnou výzkumnou infrastrukturu, vlastní více než 20 patentů a disponuje rozsáhlou výrobní kapacitou.

+ více informací

Česká mincovna

ceskamincovna.cz

Práci České mincovny obdivuje každý den celá Česká republika. Tato malá společnost se sídlem v Jablonci nad Nisou je totiž výhradním výrobcem oběžných i pamětních mincí pro potřeby České národní banky.

Vlastní výroční emisní plán České mincovny pak obsahuje desítky produktů reflektujících významná a oblíbená témata, mezi kterými nechybí ani vyloženě světové motivy…

+ více informací

Česká televize

www.ceskatelevize.cz

Asociace starožitníků

www.asociace.com

Asociace starožitníků, z.s. je nevládní, nepolitickou, dobrovolnou a výběrovou organizací. Asociace je spolkem v souladu s § 214 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník.

Sdružuje obchodníky se starožitnostmi, jejími členy se mohou stát také majitelé soukromých galerií, antikvariátů a uměleckých aukčních síní, soudní znalci či restaurátoři. Asociace usiluje o odborný rozvoj soukromého i veřejného sběratelství v České republice a profesionální podnikání v oblasti obchodu se starožitnostmi. Provozuje Rudolfinskou akademii, dvouletý rekvalifikační kurz, který poskytuje komplexní vzdělání v oblasti dějin umění a užitého umění. Pořádá veletrh starožitností Antique, na němž starožitníci představují veřejnosti nejzajímavější exponáty ze své nabídky. Asociace je členem Mezinárodní konfederace obchodníků s uměleckými díly C.I.N.O.A.

+ více informací

Ministerstvo průmyslu a obchodu

www.mpo.cz

Brno

www.brno.cz

Brno je metropolí Jihomoravského kraje. Leží v blízkosti tří hlavních měst – Prahy, Vídně a Bratislavy – a patří k nejprogresivnějším centrům vědy a inovací ve střední Evropě.

Brno má silnou tradici v elektrotechnickém a strojírenském průmyslu. V oblasti elektronové mikroskopie se řadí mezi světovou špičku. Velkým potenciálem města je také oblast IT, letecký a vesmírný průmysl. Je zde vysoká koncentrace kvalitního výzkumu v biologických a lékařských vědách.

+ více informací

Jihomoravský kraj

www.kr-jihomoravsky.cz

Jihomoravský kraj je lokalitou, ve které se daří inovačnímu podnikání, výzkumu a vývoji.

Je unikátní kombinací dvou světů: „velkého“ zahrnující byznys, vědu, inovace i špičkové technologie a „méně viditelného“ osobního, tvořivého a harmonického světa, v němž je radost i odpočinek pro každého. Je to místo, kde vznikají nápady, které mění svět k lepšímu.

+ více informací

Akademie věd České republiky

www.avcr.cz

Akademie věd České republiky (AV ČR) byla ustavena zákonem č.283/1992 Sb. AV ČR realizuje výzkum prostřednictvím svých pracovišť, která zřizuje jako veřejné výzkumné instituce.

Pracuje v ní více než 11 tisíc zaměstnanců, z toho přes 7 tisíc vysokoškolsky vzdělaných. Hlavním posláním AV ČR a jejích pracovišť je uskutečňovat výzkum v širokém spektru přírodních, technických, humanitních a sociálních věd. Tento výzkum – ať již svou povahou vysoce specializovaný nebo interdisciplinární – usiluje o rozvoj poznání na mezinárodní úrovni, respektuje však přitom aktuální potřeby české společnosti a domácí kultury. Pracoviště AV ČR se podílejí na vzdělávání, a to především výchovou mladých badatelů prostřednictvím doktorských studijních programů, ale i pedagogickou aktivitou svých pracovníků na vysokých školách. AV ČR též rozvíjí spolupráci s aplikovaným výzkumem a průmyslem. Četné společné mezinárodní projekty i výměny pracovníků se zahraničními partnerskými institucemi upevňují zapojení české vědy do mezinárodního kontextu.

+ více informací

Sun Drive

www.sundrive.cz

Společnost Sun Drive má téměř 20 let zkušeností v oblasti veletrhů a výstav. Realizovali jsme 4000 výstavních stánků na ploše 250 000 m² ve ​​více než 50 zemích.

Klademe důraz na kreativitu, design, inovace a nové technologie tak, abychom naplnili představy a přání našich zákazníků. Nabízíme profesionální full servis také pro muzea a science centra a vyrábíme interaktivní exponáty.

+ více informací

Fenix Group

www.fenixgroup.cz

Obchodní skupina Fenix vznikla v roce 1990 jako jedna z prvních soukromých společností v ČR. Zakládajícím členem byla výrobní společnost Fenix s.r.o. a prvními produkty, které společnost vyráběla, byly sálavé topné panely ECOSUN.

V současné době je holding tvořen jedenácti společnostmi, z nichž 7 má sídlo mimo území ČR a je jedním z největších evropských výrobců elektrických topných systémů. Své produkty vyváží již do více než 70 zemí, ležících na 4 světových kontinentech.

+ více informací

Zikmund electronics

www.e-zikmund.cz

Zikmund electronics je první český výrobce kamerových systémů pro inspekce nepřístupných prostor.

Tyto systémy se používají pro průzkum kanalizací, teplovodů, zemních vrtů a jiných nepřístupných míst. Zákazníky jsou vodovody a kanalizace, teplárny, pivovary, hydrogeologické průzkumné společnosti. Drží prvenství ve vývoji unikátních funkcí jakým je například světový unikát vyhledávání vtoku balastních vod. Vývojové oddělení spolupracuje se zákazníky z terénu a proto jsou všechny inovace cíleny na řešení konkrétních problémů.

+ více informací

Carbickova Crowns

carbickovacrowns.com

Ateliér Carbickova Crowns sídlí v bižuterii proslulém Libereckém kraji. Věnujeme se výrobě extravagantních módních doplňků.

Koruny jsou vhodné na významné události, nebo jako rekvizity k umělecké fotografii. Naše doplňky se těší velké oblibě na zahraničním trhu pro jejich jedinečný rukopis. Nejžádanějším artiklem jsou koruny nazývané Halo Crowns, mezi naše nejznámější zákaznice patří například světová hvězda Khloe Kardashian.

+ více informací

nanoSPACE

www.nanospace.cz

Český výrobce antivirových nákrčníků, designových nanovlákenných roušek a první výrobce na světě v oblasti protiroztočových bariérových lůžkovin z nanotextilie pro alergiky.

Na trhu je nanoSPACE od roku 2012. Firma v České republice provozuje e-shop s největším výběrem certifikovaných výrobků s českou nanovlákennou membránou. NanoSPACE je zakládajícím členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR.

+ více informací

Národní technické muzeum

www.ntm.cz

Muzeum již více než sto let shromažďuje rozsáhlé sbírky dokumentující vývoj mnoha technických oborů, přírodních a exaktních věd a průmyslu na území dnešní České republiky.

Nejzajímavější a v mnoha případech i vzácné a jedinečné exponáty našich sbírek si můžete prohlédnout v jednom z nejnavštěvovanějších muzeí v Česku. Hlavním cílem muzea je zachovat vynalézavost minulosti a inspirovat budoucnost.

+ více informací

Agentura Dobrý den

www.dobryden.cz

Pelhřimovská Agentura Dobrý den zastřešuje v České republice oblast rekordů a kuriozit. Je vydavatelem publikace Česká kniha rekordů, správcem České databanky rekordů a provozovatelem Muzea rekordů a kuriozit v Pelhřimově.

Agentura Dobrý den pořádá každoročně o druhém červnovém víkendu mezinárodní festival Pelhřimov – město rekordů a její komisaři se zúčastňují stovek dalších akcí spojených s pokusy o ustanovení, nebo překonání nějakého rekordu. Oblast rekordů a kuriozit se bezprostředně dotýká mnoha oblastí lidské činnosti a možná, že i Vás. Buďte nej… a dejte nám o tom vědět.

+ více informací

JETSURF

www.jetsurf.com

Světový lídr na trhu motorového surfingu z Brna.

Značka JETSURF je světovým lídrem ve výrobě motorových surfů se spalovacím i elektrickým pohonem. Firmy MSR engines, majitel značky JETSURF, která má za sebou víc než 20ti letou tradici s dvoutaktními motory použila všechny své znalosti a dovednosti z MOTO GP, REDBULL AIR RACE a Formule 1 při vývoji a konstrukci JETSURFu, a právě díky tomu se stala lídrem ve svém oboru. Přes 10 000 prodaných kusů do celého světa je toho jasným ukazatelem. V roce 2020 přidala značka JETSURF do svého portfolia také motorové skateboardy s elektrickým pohonem.

+ více informací

Partneři dodavatelé

UGO! Media

www.ugo-media.eu

UGO! Media je společnost zaměřená na inovaci a vývoji digitálních zobrazovacích technologií v té nejvyšší kvalitě.

„Dokonalosti je dosaženo nikoliv tam, kde již není co přidat, ale tam, kde už není co ubrat.“ – Antoine de Saint – Exupéry

Současně s tím, jak rozšiřujeme výrobkové řady a neustále rozšiřujeme portfolio o nové materiály, snažíme se také o to, aby naše práce nebyla pouze funkční, ale zaujala i svým designem. Hledáme mezní hranici, místo, kde se spojuje praktičnost s emocemi a jednoduchostí.

Důkazem toho, že naše materiály a technologie lze používat pro estetické až umělecké účely jsou některé reference. Spolupracujeme s řadou architektonických studií, která používají naše materiály při navrhování interiérů. Mezi další instalace patří například expozice v muzeích či designových domácnostech.

+ více informací

PAVELKA – kontejnery

pavelka-kontejnery.cz

Společnost PAVELKA – kontejnery s. r. o. se zabývá vývojem a kompletními dodávkami vlastních strojírenských výrobků. Výrobní program tvoří zejména speciální technologické kontejnery a ISO kontejnery, speciální kapoty a nástavby a výrobky pro snižování hluku technologických zařízení.

Orientujeme se na atypickou, vysoce specializovanou kusovou a malosériovou výrobu. Ve všech fázích vývoje, návrhu a výroby se snažíme v maximální možné míře vyhovět individuálním požadavkům každého zákazníka, tak aby finální výrobek splňoval všechny požadavky i v sebemenších detailech.

Již více než 20 let úspěšně dodáváme výrobky zákazníkům z různých odvětví, naše výrobky spolehlivě fungují skoro ve všech částech světa a jejich precizní zpracování a vysoká kvalita je pro nás samozřejmostí.

+ více informací

Swiss Aqua Technologies

swatec.ch

Swiss Aqua Technologies AG (SAT), jejímž strategickým partnerem a majoritním vlastníkem je firma SIKO, je společnost se sídlem v Diepoldsau ve Švýcarsku s pobočkami na Slovensku a ČR.

Tvoří ji tým inženýrů a vědců zapojených do téměř dvou desetiletí trvajícího výzkumu a vývoje produktů s cílem zlepšit kvalitu vody, spořit vodu a využívat jejich vlastností. To vše s důrazem na pozitivní účinky na zdraví a životní prostředí. Výsledkem jsou revoluční inovace obsažené v jedinečných systémech Ion Polarization System (IPS) = fyzikální úprava vody, Optim Flush System (OFS) = úspora vody a Water Care System (WCS) = využití vlastností vody k náhradě externích zdrojů energie.

+ více informací

RAKO

www.rako.cz

Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. je výrobcem keramických obkladů značky RAKO s téměř stočtyřicetiletou tradicí.

Dlouholeté know-how, inovativní technologie s respektem k ekologii, využívání moderních poznatků z oboru a komplexní nabídka obkladů včetně stavební chemie řadí LASSELSBERGER, s.r.o. mezi významné evropské výrobce keramických obkladových materiálů. Výrobky RAKO exportujeme do 90 zemí 5 kontinentů.

+ více informací

Halla

www.halla.cz

Společnost Halla je česká výrobní firma s dlouholetou tradicí a mezinárodním dosahem. Naše interiérová LED svítidla, navržená od předních designérů, pravidelně vyhrávají významné designové ceny.

Díky testování ve světelné laboratoři také splňují technické požadavky moderního osvětlení. Flexibilně vytváříme řešení na míru a našim klientům poskytujeme prvotřídní servis. Vyrábíme světlo pro lepší život.

+ více informací

EuroClean

www.euroclean.cz

EuroClean je přední společností v regionu střední Evropy, specializovaná na vývoj a výrobu kompletních technologií pro úpravu vody.

Jsme zaměřeni na úpravu pitné, procesní, chladicí vody a dezinfekci bakterie Legionella ve vodních systémech. Naší specializací jsou návrhy a výroba zakázkových úpraven vody pro široké spektrum průmyslu, obcí, pivovarů, nemocnic, hotelů apod. Upravujeme vodu pro tisíce klientů ve střední Evropě.

+ více informací

Rolsit

www.rolsit.cz

Česká výrobní firma Rolsit s.r.o. je zaměřena na výrobu kreativního obalového materiálu pro automobilový, textilní a oděvní průmysl. Nedílnou součástí naší výroby jsou také nákupní či reklamní tašky, bavlněné pytlíky a tašky na lůžkoviny.

Výrobu reklamních, obalových či nákupních tašek přizpůsobujeme specifickým požadavkům zákazníka. Naši produkci dodáváme po celé Evropě. K vyhotovení obalů využíváme ekologické materiály, které berou ohled na životní prostředí - barevné nebo čiré LDPE, standardní LDP, netkanou textilii, bavlnu, BIO bavlnu s certifikátem GOTS a perkál. Veškeré materiály jsou certifikované podle evropských norem s důrazem na kvalitu. Na obaly také dokážeme vyšít nebo potisknout vaše firemní logo.

+ více informací

Dagonet

www.dagonet.cz

Nabízíme reklamní a produkční servis služeb marketingového mixu, zabezpečujeme produkci akcí a aktivně rozšiřujeme portfolio nabídky.

Oslovíme Vás tvůrčí kreativitou, adaptabilitou a dynamikou, působíme na trhu více než 10 let a tvoříme zkušený tým. Naši klienti jsou i našimi Partnery a my se snažíme umocnit jejich obchodní příležitosti na trhu ČR.

+ více informací

TALABAYA

www.talabaya.com

Značku TALABAYA založila módní návrhářka Mirka Talavašková. Ve své tvorbě se inspiruje tradicemi různých kultur, aktuálně především zeměmi Středního Východu.

Arabský módní styl a jeho siluety posouvá dál, když je oživuje evropskými střihy, detaily a zpracováním. Ve spolupráci s HEDVA ČESKÝ BROKÁT, s.r.o. připravila oděvy pro manažerky českého zastoupení a pro stevardky v českém pavilonu na EXPO 2020 v Dubaji.

+ více informací

TONAK

www.tonak.cz

Společnost TONAK a.s. patří již 220 let k největším a nejvýznamnějším světovým výrobcům pokrývek hlavy.

Výrobní program zahrnuje široký rozsah kloboučnických výrobků, především plstěných klobouků, polotovarů a pletených pokrývek hlavy, což umožňuje uspokojit jakékoli požadavky zákazníků po celém světě.

+ více informací

CK BonTon

www.bontonck.cz

Virtuplex

virtuplex.cz

Česká společnost Virtuplex provozuje největší komerčně dostupnou halu pro virtuální realitu na světě, která pomáhá využívat virtuální realitu v podnikání.

Díky špičkové technologii a know-how je zde možné nasimulovat budoucí podobu obchodních, výrobních či kancelářských prostor, ještě dříve, než vzniknou. Vytvořit zde lze i prostor pro virtuální obchodní jednání s účastníky z celého světa nebo platformu pro školení a trénink zaměstnanců. Společnost Virtuplex umožňuje práci a kooperaci ve virtuální realitě nad konkrétním projektem nejen fyzickou přítomností ve VR hale, ale také vzdáleně prostřednictvím vlastní cloudové platformy Virtuplex OS, což je velká výhoda zejména v dnešní koronavirové době.

+ více informací

EventEx / Goodfellas Advertising

www.eventex.cz, www.gfa-uae.com

Unikátní propojení dvou agentur specializujících se na eventy, brand advertising, PR, incentivu a ostatní marketingové aktivity v ČR a regionu MEA.

Sans Souci

sanssoucilighting.com

Sans Souci je česká návrhářská a výrobní společnost zaměřená na světelné a interiérové instalace ze skla.

Společnost je předním expertem v oblasti vakuového pokovování za použití nanotechnologií. Tyto technologie využívá v kombinaci s tradiční sklářskou řemeslnou výrobou. Světelné instalace a doplňky jsou navrhovány na míru pro interiéry luxusních nemovitostí. Výroba je zajištěna v České republice na severu Čech, v regionu, pro který je sklářské odvětví charakteristické.

+ více informací

Nano Pro Medical

www.clean4health.cz

Nano Pro Medical je česká společnost poskytující unikátní služby a produkty, které spolehlivě chrání před infekcí a šířením COVID-19 i dalších patogenů.

Nabízíme respirátory z nanovláken a také dezinfekci a dezodorizaci prostor pomocí našeho vysoce účinného zařízení Clean4health.

+ více informací

Jablotron

www.jablotron.com

Firma JABLOTRON ALARMS je předním evropským hráčem v oblasti zabezpečovacích systémů. Naše portfolio špičkových produktů zahrnuje zabezpečovací systémy pro domácnosti, firmy, vozidla i monitory dechu pro miminka.

Alarmy vyvíjíme a vyrábíme již více než 30 let. Díky našim zkušenostem a odbornosti se naše alarmy velmi snadno ovládají a mají mnoho inovativních funkcí.

Zabezpečovací systémy JABLOTRON instalují výhradně profesionálové. Montážní partneři jsou pravidelně školeni a certifikováni, proto se každý uživatel může spolehnout na plně funkční zařízení a vysokou úroveň zákaznických služeb.

Zabezpečovací systémy jsou snadno dálkově ovládatelné prostřednictvím mobilní aplikace MyJABLOTRON. Díky tomu mají zákazníci nejen přehled o svém majetku, ale mohou využívat i příjemné funkce chytré domácnosti nebo chytré firmy.

JABLOTRON ALARMS vyváží své výrobky do 73 zemí a celkový obrat přesahuje 110 milionů EUR.

+ více informací

ŠKODA AUTO

www.skoda-auto.cz

ŠKODA AUTO je tradiční českou automobilkou se 125letou historií.

V současné době nabízí zákazníkům na více než 100 trzích světa celkem deset modelových řad osobních automobilů od modelu FABIA po plně elektrické SUV ENYAQ iV. Mladoboleslavská společnost je už 30 let součástí koncernu Volkswagen, jednoho z globálně nejúspěšnějších automobilových výrobců. ŠKODA AUTO doručila svým zákazníkům v roce 2020 více než jeden milion vozů. Celosvětově zaměstnává přes 43 000 pracovníků.

+ více informací

Partneři restaurace

Pilsner Urquell

www.pilsnerurquell.com

Psal se rok 1842 a Josef Groll, sládek pivovaru v Plzni, světu představil první zlatý ležák „plzeňského typu“ a tím navždy změnil historii piva.

Od té doby se Pilsner Urquell stále vaří v tom stejném pivovaru, za použití původního receptu i ingrediencí, aby se zachovala jeho vynikající chuť. Plzeňský pivovar je nyní součástí Asahi Breweries Europe Group, evropské odnože Asahi Group Holdings, která působí v České republice, Slovensku, Polsku, Itálii, Rumunsku, Maďarsku a Nizozemsku. Asahi v Evropě spravuje 15 pivovarů, které ročně vyprodukují 44 milionů hektolitrů piva.

+ více informací

Mattoni 1873

www.mattoni1873.cz

Mattoni 1873 je největším distributorem nealkoholických nápojů ve střední Evropě. Skupina se sídlem v ČR podniká v 8 zemích, provozuje 11 výrobních závodů a zaměstnává 3 350 lidí.

Pražská Čokoláda

www.prazskacokolada.cz

Firma Pražská čokoláda je výrobce, distributor a retailový prodejce luxusní čokolády Steiner & Kovarik.

V Praze máme 7 obchodů (z toho dva na letišti), v Ománu 2 obchody a v Německu 1. Naše produkty si kupují jak turisté, kteří chtějí luxusní produkt jako dárek z České republiky, tak labužníci z řady Čechů. Produkty jako Globuli Caroliny, obalované dragees, mrazem sušené jahody či bean to bar Aluna jsou oceněné nejhodnotnějšími soutěžemi jako Great Taste Awards, International Chocolate Awards. Naší prací navazujeme na fakt, že naše země byla v dobách první republiky 3. největším výrobcem čokolády na světě. Naše práce Vás přesvědčí, že jsme špička v našem oboru.

+ více informací

Reklamní oplatky

www.reklamnioplatky.cz

Reklamnioplatky.cz vyrábí originální lázeňské oplatky s individuálním reliéfem a vlastním obalem pro firmy a organizace po celém světě.

Již několik let vyrábíme klasické lázeňské oplatky, které mají ve svém reliéfu individuální motiv - logo firmy, znak města, kresbu hradu nebo zámku. Oplatky mohou mít různou velikost, barvu příchuť i tvar. Oplatky balíme do papírových krabiček s potiskem, do plechových dóz nebo dřevěných kazet. Vše připravíme na míru podle požadavků zákazníka. Mezi naše klienty patří velké i malé korporace, města, regiony i kulturní památky. Vše vyrábíme na klíč a dodáváme subjektům po celém světě.

+ více informací

Partneři doprovodných programů

Panasonic Business Systems

business.panasonic.cz

Panasonic Business Systems nabízí širokou řadu spolehlivých produktů a kompletních řešení pro různé profesionální aplikace.

Panasonic Visual System Solutions je jednou z obchodních jednotek a nabízí zobrazovací řešení, které zahrnují spolehlivé projektory s vysokým jasem a vysoce kvalitní profesionální displeje.

+ více informací